Gaminame ir montuojame įvairus turėklus, porankius, aptverimus laiptams, terasoms ir balkonams. Turėklų ir porankių  gamybai naudojame įvairias medžiagas: metalą, medį, stiklą. Gaminame turėklus iš juodojo metalo profilių naudojant kalvės elementus ir miltelinį dažymą. Gaminame porankius ir turėklus iš  nerūdijančio plieno, viriname nerūdijantį plieną ir kitus spalvotus metalus.

Nerūdijančio plieno turėklai

Turėklai nerūdijančio plieno nerūdija, jų nereikia dažyti. Nerūdijantį plieną lengva prižiūrėti, nerūdijančio plieno gaminiai ilgiausiai tarnauja kaip pastato viduje taip ir lauko sąlygomis nes nebijo korozijos. Nerūdijančio plieno turėklai laiptams pagaminami ir suvirinami iš standartinių metalinių profilių: apvalių, kvadratinių stripų ir kitų. Nerūdijančioms turėklų porankiams ir  kitiems laiptų elementams galima naudoti medį ir kitas medžiagas. Gaminami Vilniuje.

Turėklai su kalvės elementais

Metalinių turėklų gamyba – mūsų specializacija. Gaminame turėklus, ir aptverimus – paprasčiausius, naudojant standartinius kalvės elementus bei turėklus su meninės kalvystės elementais.
Kalvio darbo turėklai gaminami dviems būdais:

  1. Karšto kalimo būdas.
  2. Šalto kalimo būdas

Pirmas būdas – tai kada metalas (dažniausiai plienas) kaitinimas ir formuojamas esant aukštoms 800-1100 laipsnių temperatūroms. Toks būdas naudojamas meno kalvystėje. Karštas metalo formavimo būdas leidžia suteikti metalui individualią, nepakartuojamą formą. Antras būdas – šaltas kalimas, metalo formavimui (lankstymui) naudojamos staklės ir prietaisai ir jau pagaminti standartiniai kalvės elementai. Antro būdo privalumai – nėra metalo oksidacijos nuo kaitinimo ir mažesnė turėklų kaina. Šitame puslapyje Jus galite pamatyti mūsų darbų pavizdžius. Išsamesnę informaciją visada suteiksime telefonu- +370 678 52648