Mes gaminame lauko ir vidaus metalinius laiptus, ir metalinių laiptų karkasus Vilniuje. Projektuojame ir gaminame laiptus su medinėmis pakopomis. Pagal užsakymą metalinius laiptus, laiptasijas, laiptų karkasus dažome milteliniais dažais. Praktiškus ir stilingus laiptus gaminame individualiems namams, loftams, biurams, kavinėms. Metalo laiptus galima sumontuoti kaip viduje taip ir  išorėje.

Gaminame laiptus įvairiausio dizaino, laiptus su medinėmis, metalinėmis  pakopomis. Metaliniai laiptų karkasai būna kelių variantų: vienguba laiptasija, dviguba, laužtos, sraigtinės arba tiesios formos laiptasijos.

Nešanti metalinė laiptų konstrukcija nudažoma pasirinkta spalva, milteliniais dažais, arba gruntuojama ir dažoma pasirinktais dažais. Dažniausiai laiptų karkusui pasirenkama šviesia spalva (pilka, balta arba kiti atspalviai). Jeigu norima pabrėžti ir papuošti erdvę,  laiptasijos spalva turi stipriau išsiskirti nuo sienų spalvos, jeigu sienos švesios, dažoma tamsesne spalva. Karkasą laiptams geriau tvirtinti prieš galutinę apdailą, o kad išvengti didelių išlaidų galima pritvirtinti laikinas medines laiptų pakopas.

Metalinių laiptų (su medinėmis pakopomis) privalumai:

  • Laiptų standumas ir patikimumas
  • Atsparumas įvairioms apkrovoms
  • Paprastas laiptų montavimas, dažniausiai užtenka 2-3 tvirtinimo vietų.
  • Ilgas laiptų tarnavimo laikas

Laiptų gamyba Vilniuje , keleta mūsų darbų: